KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14234248
nr 1423 4248
Kerstin Frykstrand Westling
(1901-1997), Sverige
Blandteknik, Kerstin Frykstrand Westling (1901-1997), Signerad, 25x24, yttermått inklusive ram: 38x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:32:33
28/9 18:40:26
Kerstin Frykstrand Westling
Läs mer om Kerstin Frykstrand Westling